Dacă îți place ce facem și dorești să contribui și tu la transformarea spațiului rural românesc, susține-ne activitățile!

Donează!

Pic cu pic se face marea, așa că orice donație, oricât de mică ți s-ar părea ție, ne ajută să ne continuăm activitatea.

Poți dona: în contul Asociației ASTRID deschis la Banca Transilvania:
Asociatia pentru Sustinerea Tinerilor din mediul Rural
RO89BTRLRONCRT0552424501
SWIFT BTRLRO22XXX

Sau direct prin Revolut, la numărul de telefon 0741308342 (Ioana), menționând „pentru ASTRID”. Te rugăm să alegi și un gif frumos. 🙂

Redirecționează 3,5%

Poți să ne ajuți mult chiar și fără să scoți vreun ban din buzunar!

În fiecare an, poți redirecționa 3,5% din impozitul pe anul trecut către o organizație neguvernamentală. Trebuie doar să completezi un formular, durează câteva minute.

Dacă dorești să ni-i redirecționezi nouă, aici e formularul nostru.
După ce îl completezi, trimite-ni-l pe adresa unicorns@asociatia-astrid.ro.
Îți mulțumim mult!

Fii voluntar!

Contactează-ne și vino în echipa voluntarilor ASTRID!

Dacă simți că și tu poți să faci mai multe cu timpul tău, dă-ne nouă una-două ore pe săptămână! E mereu nevoie de ajutor la activitățile ASTRID, și totul e în beneficiul tinerilor din mediul rural.

Contactează-ne și vino în echipa voluntarilor ASTRID! Te așteaptă un contract de voluntariat și multă recunoștință. Și promitem că nu te punem să cooperezi la partea de birocrație.

Ai alte idei?

Contactează-ne!

ASTRID și toate activitățile se nasc din idei dintre care unele nu păreau neapărat fantastice la început.

Așa că, orice îți trece prin minte și crezi că ar putea fi de folos, împărtășește cu noi! Idei primim oricând și ne bucurăm de ele: unicorns@asociatia-astrid.ro